Vybavenost

Sport

Městská sportoviště jsou ve správě Služeb města Lázně Bohdaneč. K dispozici je volně přístupné sportovní hřiště Na Lužci, využití Sportovního hřiště Za Pivovarem, sportovního areálu Na Baště a budovy Sokolovny je možné domluvit s jejich správcem.
 
Golf  

V příjemném přírodním prostředí poblíž silnice č. II/333 vedoucí z Lázní Bohdaneč směrem na Hradec Králové se nachází 18ti jamkové golfové hřiště v majetku společnosti Golf Club Pardubice. V zázemí golfového klubu je možné zapůjčit si kromě kol také lodičky na projížďku po Opatovickém kanálu.

Cyklotrasy 
Rovinatý terén kolem Bohdanče přímo vybízí k projížďce po okolí. Trasy cyklostezek včetně popisu najdete na stránkách Regionálního svazku obcí Bohdanečsko.

Bowling a squash
Možnost zahrát si bowling a squash nabízí restaurace Zababa, kde je možné navštívit také saunu.

Plavecký bazén, saunu 
a další wellnessové aktivity nabízejí Léčebné lázně Bohdaneč a.s.

Privátní relaxační centrum
je možné navštívit v Penzionu Tillerova vila.

Další služby soukromých provozovatelů včetně kontaktů je možno získat přímo v Městsko-lázeňském informačním centrum Lázně Bohdaneč, o.p.s.

Kultura

Kulturní vyžití ve městě zajišťuje Městsko-lázeňské  informační centrum Lázně Bohdaneč, o.p.s. Přímo na provozovně v Pernštýnské ulici se na Vás těší mladý usměvavý tým.

Bohatý kulturní program nabízejí rovněž Léčebné lázně Bohdaneč a.s.