Pravidla a využití sportovní haly

Datum: 30. 8. 2020
Kategorie: Ostatní

Informace o možném pronájmu.

Vážení sportovci,
na pracovním setkání zastupitelů jsme se shodli na pravidlech pronájmu sportovní haly, která schválíme na zasedání zastupitelstva dne 23. září. V rámci urychlení procesu, však zveřejňujeme pravidla již nyní a prosíme vás o zaslání vyplněných příloh za každý oddíl řediteli školy do 15. září na email: Luptovsky.Jan@skolalb.cz . Počítejte však prosím s tím, že hala bude kolaudována koncem listopadu a v provozu začátkem prosince. Ostrý provoz bude od začátku ledna. Vyrozumění a případné náhradní termíny vám zašleme do 20. září včetně.

V případě dotazů kontaktujte prosím mě nebo pana ředitele Luptovského (tel: 722690125).

Ing. Josef Štěpanovský, místostarosta
Město Lázně Bohdaneč
Tel: 603538081

Objekt tělocvičny se skládá ze dvou částí:

První část tvoří hlavní sportovní sál s vestavbou tribuny (kapacita 140 diváků), pod níž je zázemí pro trenéry, střídačky pro sportovce a sklady sportovního nářadí. Hlavní sál bude možné rozdělit oponou na třetiny. Vlastní hala má rozměr hlavní plochy 20 m x 40 m. Technické vybavení umožňuje provozovat basketbal, florbal, futsal, volejbal, badminton, tenis, nohejbal a další míčové hry (i ostatní sporty) a většinu v jedné třetině haly. Druhou částí sportovní haly je dvoupodlažní přístavba, která má v přízemí hlavní vstup, technické zázemí, komunikační koridor, šatny a sociální zázemí pro sportovce, ve druhém podlaží je gymnastický sál a sklad nářadí. Hala je také propojena s aulou jídelny, kde v případě pořádání sportovních akcí, bude zajištěno občerstvení pro všechny zúčastněné.

Sportovní halu bude spravovat Základní škola a mateřská škola Lázně Bohdaneč, pro kterou bude primárně sloužit. Od začátku roku jsme začali společně s ředitelem školy předběžně zjišťovat zájem o dlouhodobý  pronájem hodin v nové hale mezi místními spolky, ale i jednotlivci. Naše snažení bohužel přibrzdil Covid-19.