Nová sportovní hala a její využití

Datum: 28. 7. 2020
Kategorie: Ostatní

Příjem žádostí o dlouhodobý pronájem

Objekt tělocvičny se skládá ze dvou částí:

První část tvoří hlavní sportovní sál s vestavbou tribuny (kapacita 140 diváků), pod níž je zázemí pro trenéry, střídačky pro sportovce a sklady sportovního nářadí. Hlavní sál bude možné rozdělit oponou na třetiny. Vlastní hala má rozměr hlavní plochy 20 m x 40 m. Technické vybavení umožňuje provozovat basketbal, florbal, futsal, volejbal, badminton, tenis, nohejbal a další míčové hry (i ostatní sporty) a většinu v jedné třetině haly. Druhou částí sportovní haly je dvoupodlažní přístavba, která má v přízemí hlavní vstup, technické zázemí, komunikační koridor, šatny a sociální zázemí pro sportovce, ve druhém podlaží je gymnastický sál a sklad nářadí. Hala je také propojena s aulou jídelny, kde v případě pořádání sportovních akcí, bude zajištěno občerstvení pro všechny zúčastněné.

Sportovní halu bude spravovat Základní škola a mateřská škola Lázně Bohdaneč, pro kterou bude primárně sloužit. Od začátku roku jsme začali společně s ředitelem školy předběžně zjišťovat zájem o dlouhodobý  pronájem hodin v nové hale mezi místními spolky, ale i jednotlivci. Naše snažení bohužel přibrzdil Covid-19.

Dovoluji si tedy požádat další zájemce o dlouhodobý pronájem, aby mě kontaktovali na e-mail: stepanovsky@lazne.bohdanec.cz. Uzavírka žádostí o dlouhodobý pronájem v naší sportovní hale je do středy 15. 9. do 12.00 hod.

Josef Štěpanovský, místostarosta