Možnost zajištění nákupů pro osoby ohrožené infekcí koronaviru

Datum: 13. 10. 2020
Kategorie: Ostatní

Donáška nákupů.

 

Vážení spoluobčané,

v souvislosti s aktuální situací ohledně šíření nákazy koronaviru nabízíme potřebným spoluobčanům možnost zajištění nákupů základních balených potravin, drogerie a léků, podle níže uvedených kritérií.

V této souvislosti si dovolujeme požádat o pomoc a spolupráci spoluobčany, kteří jsou schopni a ochotni pomoci svým příbuzným, sousedům a známým z koronavirem ohrožené skupiny, se zajištěním nákupů, aby tak při důsledném zachování ochranných epidemiologických opatření, učinili.

Předpokládáme, že městem nabízená služba pokryje potřeby osob, které ve městě nemají možnost využít pomoci svých blízkých, rodin, sousedů, známých. Služba je poskytována přednostně pro občany starší 70 - ti let.

Město zajistí nákupy základních balených potravin a drogerie ze sortimentu obchodů AP Potraviny (Masarykovo nám.), Potraviny Na Lužci a COOP (dle Vašeho místa bydliště) a místní lékárny.

Nákup bude pořízen do celkové hodnoty 500 Kč. Prosíme, připravte si finance v hodnotě odpovídající nákupu.

Nákup bude proveden do jednorázových tašek, cena tašky bude v hodnotě nákupu.

Jak a kdy nákup objednat, kdy bude doručen, jak ho zaplatím?

Nákup můžete objednat v pátek a v úterý telefonicky od 10 do 12 hodin na telefonním čísle 778 005 225 u paní Romany Korecové, sociální pracovnice města. Před telefonátem doporučujeme si objednávku sepsat. Dále budeme chtít Vaši adresu, telefonní kontakt.

Nákup bude doručen do místa bydliště následující pracovní den po objednávce, tedy v pondělí a ve středu.

Nákup zaplatíte v hotovosti při jeho doručení. Od nákupu dostanete pokladní lístek, převzetí nákupu a předání peněz podepíšete. Připravte si, prosím, drobné bankovky a mince, přispěje to k urychlení předání nákupu. Prosím, při předání nákupu dodržujte hygienická pravidla, používejte roušku.

vedení města Lázně Bohdaneč